Новини
„Градус” пуска на пазара нов бранд наречен „Аз ям!”. Под него ще се произвеждат колбаси от свинско месо, като първите продукти с тази марка са кренвирши, които се продават в магазините от началото на април. След тях компанията ще стартира производство и дистрибуция и на три вида наденица.
Производството на новите продукти от свинско месо започна с разширяването на завода на месния производител в Стара Загора.
Новите кренвирши се продават освен на витрината с насипини месни изделия и във вакуумирана опаковка.




Коментари (0)
Най-старите отгоре Коментирай