Новини
Семейства с малки деца, студенти и хора от всякакви възрасти и професии дариха своя „1 килограм доброта” през почивните дни на миналата седмица. Даряването на пакетирана храна бе част от световната кампания за борба с глада, реализирана под егидата на „Българска хранителна банка” и „КМБ България”. В изминалите събота и неделя в хипемаркетите на Carrefour в The Mall, Paradise Center и Bulgaria Mall дарената храна бе събрана от150 доброволци. Продуктите ще бъдат разпределени към деца и възрастни с нисък доход. С това начинание за първи път страната ни стана част от световната инициатива за борба с глада.




Коментари (0)
Най-старите отгоре Коментирай