Т МARKET отчита ръст на лоялната програма с карта „Благодаря”

Дата: 22.01.2018 Коментари: 0
Снимки (1)
Т МARKET отчита ръст на лоялната програма с карта „Благодаря”

Статистиката за изминалата година показва ръст на спестените от българите пари при пазаруване чрез карта за лоялни клиенти „Благодаря” на веригата T MARKET. През 2017 г. потребителите са похарчили с 18 млн. лв. по-малко, използвайки лоялната програма. Спестената сума е нараснала над три пъти в сравнение с 2016 г., когато икономията при покупки на хранителни стоки и продукти за дома в супермаркетите е възлизала на 5 млн. лв.

Ежедневно в магазините на веригата в цялата страна пазаруват 70 хиляди души. Стоките, които домакинствата редовно слагат в кошницата си, са млечни продукти и прясно месо, както и плодове и зеленчуци. Затова тези храни попадат редовно в списъка с промоции на веригата. Освен това в програмата за лоялни клиенти всеки месец влизат още над 200 продукта от различни категории, като отстъпката от редовната им цена варира между 15% и 50%.

„Наблюденията ни показват, че българските домакинства се стремят все по-често да оптимизират семейния си бюджет, като купуват стоки с отстъпки. Затова с нашата лоялна програма даваме възможност на клиентите да пестят редовно, пазарувайки при нас. Към момента над 300 000 са потребителите, които ежедневно ползват картата в нашите магазини“, коментират от компанията.